15 Temmuz Panelistlerinden Rektör Alişarlı’ya Ziyaret

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında üniversitemiz koordinatörlüğünde gerçekleştirilen Panele katılacak akademisyenler Rektör Alişarlı’yı makamında ziyaret ettiler.

  Bolu Valiliği ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü tarafından, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yıl dönümünde, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” panelinde sunum yapacak değerli akademisyenler panel öncesinde Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’yı makamında ziyaret ettiler.

  Ziyarete, İstanbul Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Haluk Alkan, Sakarya Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Bünyamin Bezci ve Doç. Dr. Ali Balcı katıldı. Ziyarete Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Sameddin Gündüz de eşlik etti.

  Rektör Alişarlı, 15 Temmuz hain darbe girişiminin öncesi ve sonrasıyla daha iyi analiz edilmesi, bu saldırının ülkemiz ve coğrafyamıza etkisini, özellikle akademik seviyede ve tüm yönleriyle ele alınmasının önemine vurgu yaparak, bu yönde sunacakları katkılarından dolayı değerli akademisyenlere teşekkür etti.

  Önceki İçerikPiyade Albay Ümit Koçak’tan Veda Ziyareti
  Sonraki İçerik15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü” Anma Programı