Girişimcilik Maratonu 2024

  Düzce Üniversitesi ve Düzce Teknopark iş birliğiyle, iş fikri yarışmaları kapsamında bu yıl 10.su düzenlenecek olan Girişimcilik Maratonu’nda, fikirden şirkete uzanan bir yolculuğa hazır mısınız? Türkiye’nin dört bir yanından gelen girişimcileri buluşturacak olan bu heyecan dolu etkinlik 3-4-5-6 Mayıs 2024 tarihlerinde Düzce Teknopark’ta düzenlenecektir. İş fikirlerinin değerlendirilmesi sonrasında, üç farklı girişime toplamda 150.000 TL değerinde ödül ayni ve nakdi olarak verilecektir. Ayrıca, ilk üç dereceye giren girişimcilere, Düzce Teknopark Kapsül Kuluçka Merkezi’nde ücretsiz ofis alanı, eğitim ve mentorluk desteği ile fikirlerini hayata geçirebilme imkânı sunulacaktır.

  48 saatlik yoğun ve yaratıcı bir maratonun içinde yer alarak, fikirlerinizi teknolojiyle buluşturmak ve iş dünyasında fark yaratmak için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın! Girişimcilik Maratonu’nda, sadece bir fikre değil, aynı zamanda bir geleceğe de adım atabilirsiniz.

  Başvuru Kategorileri

  • İş Fikrim Var, Takımım Var: Yenilikçi iş fikrine sahip olan ve bu fikri hayata geçirmek için takım kurmuş olan girişimcilere yönelik bir alanı temsil eder.
  • İş Fikrim Var Takımım Yok: Yenilikçi bir iş fikrine sahip ancak bu fikri hayata geçirmek için takım arkadaşlarına ihtiyaç duyan girişimcilere yönelik bir alanı temsil eder.
  • İş Fikrim Yok, Takımlara Katılmak İstiyorum: Yenilikçi bir iş fikri olmayan ancak bir takıma katılarak katkı sağlamak isteyenlere yönelik bir alanı temsil eder.

  Kimler Başvurabilir?

  • Akademisyenler,
  • Öğrenciler (Ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora programı öğrencileri),
  • Mezunlar (Ön lisans, lisans, yüksek lisans veya doktora programı mezunları),
  • Firma sahipleri veya çalışanları

  proje ve fikirleriyle, ilgili kategoriye başvuru yaparak katılım sağlayabilirler.

  Başvuru ve Detaylı Bilgi için:
  www.girisimcilikmaratonu.com internet adresinden ulaşabilirsiniz.
  İletişim: +90 380 542 15 00 | girisimcilik@duzceteknopark.com.tr

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/ivuc
  Önceki İçerikÇocuk Üniversitesi Projesiyle ilgili toplantı yapıldı
  Sonraki İçerikGazete Dergi Tasarım Sergisi