Sigortacılık sektöründe kariyer konferansı

  Üniversitemiz Bolu Meslek Yüksekokulu ve KARMER iş birliğinde düzenlenen “İş Yaşamına Dair Beklentiler: Deneyim Paylaşımları” başlıklı konferansa, sigortacılık sektöründe 35 yıllık deneyime sahip Tansel Us Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tansel Us konuk oldu.

  Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği konferans, Bolu Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Rahmi Yücel, KARMER Müdürü Doç. Dr. Murat Tarhan ve Finans, Bankacılık ve Sigortacılık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Hülya Er’in açılış konuşmalarıyla başladı.

  Sigortacılık sektöründe köklü bir geçmişe sahip Tansel Us Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Tansel Us, sigorta sektöründen hareketle iş yaşamına dair deneyimlerini öğrencilerle paylaştı. Sigortacılık sektörünün dünya genelinde sürekli büyüyen ender sektörlerden biri olduğuna vurgu yapan Us, öğrencileri şirketleri bünyesinde staj yapmaya davet etti.

  Tansel Us Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Didem Fakirullahoğlu ise, sektördeki pazarlama dinamiklerini anlattı; saha tecrübelerini paylaştı.

  Soru cevap bölümünün ardından konuklara teşekkür belgesi ve hediye takdim edildi.

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/7585
  Önceki İçerikMinik öğrencilere geri dönüşüm farkındalığı
  Sonraki İçerikÜniversitemizde Gençlik Konseri düzenlendi