Üniversitemizde Gençlik Konseri düzenlendi

  Üniversitemiz, 15-21 Mayıs Gençlik Haftası nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce düzenlenen Gençlik Konseri’ne ev sahipliği yaptı.

  Kongre Merkezi Bordo Salonda gerçekleştirilen konsere; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler, akademik-idari personel, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yönetici ve personeli ile öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayarak, Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek gençlerimize her türlü desteği vermeye devam edeceklerini vurguladı.

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler de, Gençlik Haftası kapsamında 81 ilimizde düzenlenen etkinliklerin önemine değindi, Bolu’da düzenlenen etkinliklerde desteğini esirgemeyen Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne teşekkür etti.

  Büyük beğeni toplayan Gençlik Konseri’nin sonunda sanatçılara teşekkür belgeleri takdim edildi. Öğrencilerin, Kongre Merkezi Fuaye Alanında açılan eser ve projelerinin yer aldığı sergi gezildi.

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/bb2o
  Önceki İçerikSigortacılık sektöründe kariyer konferansı
  Sonraki İçerikTVF’nin voleybol turnuvasında 2 takımımız mücadele ediyor