Daire Başkanlarına KAP bilgilendirmesi  

  Üniversitemiz daire başkanları ve idari yöneticilerine, Rektör Yardımcısı ve Kalite Koordinatörü Prof. Dr. Coşkun Karaca başkanlığında düzenlenen toplantıda, Kalite Güvenci Sistemi kapsamındaki çalışmalar hakkında bilgi verildi.

  Toplantıya; Genel Sekreter İhsan Ağcan, Genel Sekreter Yardımcıları İsmail Temel ve Nihani Yıldırım, Personel Daire Başkanı Mustafa Tanrıkulu, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Mustafa Demirel, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Aynur Ersoy Çavaç, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Orbay Cebecioğlu, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Bayram Kaya, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Mustafa Güç ve idari yönetici ve personel Erol Uslu, Safiye Horasan, Ferudun Nalbat, Nuray Kızılaslan, Özkan Gerboğa ve Songül Yorgun katıldı.

  Toplantıda, Kurumsal Akreditasyon Programı (KAP) kapsamında idari süreçlerde idari birim kalite komisyonları oluşturulması ve idari birim öz-akran değerlendirmeleri başta olmak üzere yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıldı.

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/mfze
  Önceki İçerikÇevrimiçi eğitim seminerleri programı / ProQuest
  Sonraki İçerikOsmosis – Tıp Fakülteleri için Eğitim Platformu