Kamuda ve Özel Sektörde İletişim Stratejileri ve Uygulamaları Konferansı

  Üniversitemizin 100. Yıl Etkinlikleri kapsamında, Kamuda ve Özel Sektörde İletişim Stratejileri ve Uygulamaları Konferansı düzenlendi. Konferans öncesinde programa konuşmacı olarak davet edilen Emniyet Genel Müdürlüğü Medya – Halkla İlişkiler ve Protokol Daire Başkanı Levent Eke, Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’yı makamında ziyarette bulundu.

  Programa, Emniyet Genel Müdürlüğü Medya – Halkla İlişkiler ve Protokol Daire Başkanı Levent Eke, Genel Sekreter Yardımcısı Nihani Yıldırım, Prof. Dr. Selami Özsoy, Doç. Dr. Ercan Aktan, Dr. Öğr. Üyesi Vacit Ertan Yılmaz, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

  Program başlarken Dr. Öğr. Üyesi Vacit Ertan Yılmaz, açılış konuşması yaptı. Ardından kürsüye davet edilen Levent Eke, “Kamuda ve Özel Sektörde İletişim Strateji ve Uygulamaları” başlığı altında konuşma yaptı. Eke, alanında değerli bilgileri paylaşırken zaman zaman geçmişte gazetecilik yaptığı dönemlere ait kıymetli anılarını da paylaştı. Bu yoğun konuşmanın ardından Eke, salonda bulunan gazetecilik bölümü ve halkla ilişkiler öğrencileri tarafından gelen soruları memnuniyetle yanıtladı.

  Sonrasında İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emre Tandırlı tarafından Eke’ye teşekkür belgesi takdim edildi. Program bitiminde protokol, akademisyenler ve öğrencilerle toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

   

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/o28v
  Önceki İçerikEngelli Bireylerin İstihdamı Paneli gerçekleştirildi
  Sonraki İçerikÜniversitemizde gönüllülük söyleşisi