Üniversitemizde gönüllülük söyleşisi

  Gönüllülük kavramının önemine vurgu yapmak amacıyla her yıl 5 Aralık’ta kutlanan Dünya Gönüllüler Günü kapsamında Üniversitemiz ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte, ilimizde hizmet veren gönüllü yardım kuruluşlarının yönetici ve temsilcileri, öğrencilerimizle bir araya geldi.

  İzzet Baysal Kültür Merkezi Pembe Salonda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nce düzenlenen söyleşi etkinliğinde, AFAD İl Müdürü Cengiz Çavuş, İHH Arama Kurtarma Bolu Ekip Lideri Mehmet Akyüz, Bolu UMKE personeli Kemal Sertoğlu, TEMA Vakfı Bolu İl Temsilcisi Selma Demirel, Gelincik Hanımeli Kadın Kooperatifi Başkanı Emine Özdoğan, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Bekir Gülaç ve Kızılay personeli Esin Tiryakiol katıldı.

  Konuklar, gönüllü yapılanmaları, doğal afet sonrası yaptıkları çalışmalar ve deneyimleri, yurt içi ve yurt dışı çalışmaları hakkında bilgi verdi; neden gönüllü olmamız gerektiğini anlattı. Bağlama dinletisinin yer aldığı söyleşinin sonunda katılımcılara teşekkür belgesi Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Muzaffer Akdoğan verdi.

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/xnnm
  Önceki İçerikKamuda ve Özel Sektörde İletişim Stratejileri ve Uygulamaları Konferansı
  Sonraki İçerikTürk-İslam tarihinde Filistin ve Kudüs