Spor gündemi görüşüldü

  2023-2024 Akademik Yılı’nda “Spor” başlığı kapsamında yapılacak çalışmalar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz başkanlığında düzenlenen toplantıda görüşüldü.

  Üniversitemiz spor faaliyetleri düzenleme ve yürütme kurulu toplantısına; Rektör Yardımcısı Gündüz’ün yanı sıra Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ümid Karlı, Spor Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Kutlu Aydın, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Bayram Kaya ve Şube Müdürü Fatih Keser katıldı.

  Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun 2023-2024 eğitim öğretim yılı faaliyet programında yer alan spor branşlarına göre, Üniversitemizin katılacağı spor branşları ile üniversitelerarası müsabakalara katılacak idareci, antrenör ve çalıştırıcıların belirlenmesi konularında görüş alışverişi yapıldı.

  Güz ve bahar dönemi üniversite içi spor müsabaka branşları, öğrenci ve personelin ilgi duyacağı spor dalları, spor malzeme ihtiyaçları, dereceye girecek takımlara verilecek ödüller ve benzeri konular ele alındı. 2022-2023 eğitim öğretim yılı spor faaliyetleri değerlendirildi.

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/bmqi
  Önceki İçerikErasmus Günleri başladı
  Sonraki İçerik“Belleğin Renkleri” Konulu Kişisel Resim Sergisi Açıldı