Şef Dr. Öğr. Üyesi Can Doğan yönetimindeki Madenciler Korosu’ndan muhteşem konser 

  Sanat Danışmanlığını ve Şefliğini Üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Can Doğan’ın yaptığı ve Zonguldaklı gönüllü maden işçilerinden oluşan Madenciler Korosu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla İstanbul’da düzenlenen 5. Ortak Paylaşım Forumu’nda konser verdi.

  Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) tarafından 5’incisi düzenlenen Ortak Paylaşım Forumu’na; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanı sıra bakanlar, sendika yönetici ve temsilcileri, Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO), Uluslararası İşverenler Teşkilatı (IOE), Uluslararası İşçi Sendikaları Konfederasyonu (ITUC), BM Kalkınma Programı (UNDP), BusinessEurope, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) ve OECD gibi uluslararası kuruluşların yönetici ve temsilcileri katıldı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Madenciler Korosu’na tebrik

  Zonguldaklı gönüllü maden işçilerinden oluşan Madenciler Korosu’nda bir süre nefesli sazlar icra eden, halen koronun sanat danışmanlığı ve şefliğini yapan Dr. Öğr. Üyesi Can Doğan’ın yönetimindeki koro, 5. Ortak Paylaşım Forumu’nda konser verdi. Büyük beğeni toplayan konserin sonunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dr. Öğr. Üyesi Can Doğan ve maden işçilerini tebrik etti. Dr. Öğr. Üyesi Can Doğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Üniversitemizin plaketini takdim etti.

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/m3g2
  Önceki İçerikMimarlık bölümünden ‘Engelsiz Tasarım’ etkinliği
  Sonraki İçerikTaziye Mesajı (Hikmet Arıncı’nın annesinin vefatı)