Kampüsün en yoğun noktasında öğrencimize büyük hizmet 

  Öğrenci ve personeli kışın kar yağışı ve rüzgârdan, yazın sıcaktan korumak amacıyla, 7 gün 24 saat yoğun olarak kullanılan Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesi’nin geliş ve gidiş güzergâhlarına, Bolu mimarisi ve doğayla uyumlu 2 adet kapalı otobüs durağı yerleştirildi.

  Üniversitemiz Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı’nda görev yapan 3 personelimiz tarafından Bolu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu atölyesinde yaklaşık 20 günde hazırlanan kapalı otobüs durakları, Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütü

  phanesi’nin 15 Temmuz Demokrasi Bulvarı ve Şehit Ozan Özen Caddesi üzerindeki geliş ve gidiş güzergâhlarına konuldu.

  Ahşap ve çatı malzemeleri Yeniçağa Belediyesi tarafından karşılanan durakların üzerindeki 4’er pencerede, olası bir kaza durumunda öğrenci ve personelin zarar görmemesi için, cam yerine şeffaf sert plastik malzeme pleksi glass kullanıldı.

  Öğrenci talepleri arasında ilk sırada yer alıyordu

  Üniversitemiz Kalite Koordinatörlüğü’nün yaptığı anketlerde, öğrenci ve personelin talepleri arasında ilk sıralarda yer alan otobüs duraklarının Gölköy Kampüsü’ndeki yoğun bölgelere yerleştirilmesi çalışması, İl Koordinasyon Kurulu toplantılarında yetkili kişilere iletildi. Bu kapsamda öğrenci ve personelin daha fazla mağdur olmasını önlemek amacıyla Üniversitemiz tarafından ilk etapta 2 adet imâl edilen kapalı otobüs durakları, Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesi geliş-gidiş güzergâhlarına yerleştirildi. Otobüs duraklarının üzerinde Üniversitemizin logosu yer aldı.

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/41yp
  Önceki İçerikHemşirelik Haftası Bolu ili etkinlikleri
  Sonraki İçerik“Cimnastik Ailesi Tarihi Başarıyı Kutluyor” programı gerçekleştirildi.