İletişim Ustalığı Zirvesine Öğrencilerden Büyük İlgi

    Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörlüğü, Dönüşüm Konağı ile birlikte İzzet Baysal Kültür Merkezi’nde ‘İletişim Ustalığı Zirvesi’ düzenledi. Programda, ispatlanmış bilgilere dayanarak geçmişin anlamlandırılması, geleceğin ise tasarlanmasını sağlayan ‘Deneyimsel Tasarım Öğretisi’ anlatıldı. Dönüşüm Konağı eğitmenlerinin tiyatral olarak sundukları programa, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Gençer de katıldı.

    İki gün süren ve yaklaşık 400 öğrencinin katıldığı ‘İletişim Ustalığı Zirvesi’nde İletişim ve İletişim Çeşitleri, İnsan Tanıma Sanatı, İletişim Stratejileri, Gizli Zıtlıklar Yasası-İlişkiler Yasası, İletişimde Oyun, İletişimde İllüzyon-Ego-Filtreler, İletişimde Beklenti-Mutluluk ve Zevk, İletişimde Bedel, İletişimde Siyah ve Beyaz, Üç Boyutlu İletişim konuları hakkında eğitimler verildi.

    Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Gençer, “İletişim Ustalığı Zirvesi’nde, hayatımızın her safhasında iletişim anlamında yaşadığımız problem ve zorlukları aşmada kullanılabilecek yöntemler, farklı bir sunumla öğrencilerimizle paylaşıldı. Dönüşüm Konağı yetkililerine, Üniversitemiz öğrencilerine iki gün boyunca herhangi bir ücret talep etmeden verdikleri eğitimler için teşekkür ediyorum.” dedi.

    Önceki İçerik‘Muzaffer Sarısözen, Bugün Halen Çalınan, Söylenen, Dinlenen Türkülerle Bizlerle Yaşamakta’
    Sonraki İçerikAİBÜ Öğrenci Orkestrasından Oda Müziği Konseri…