Gerede MYO’da Mezuniyet Coşkusu

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Gerede Meslek Yüksekokulu’nda mezuniyet sevinci yaşandı.

  Gerede MYO, 2015-2016 akademik yılı Mezuniyet Töreni ve Geleneksel Pilav Gününün beşincisi, 1 Haziran 2016 Çarşamba günü Gerede Şehir Stadında coşku ile yapıldı.

  Öğrenci velilerinin yoğun ilgi gösterdiği mezuniyet programına Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Hayrettin Öztürk ve Üniversite Genel Sekreteri Prof. Dr. Erdal Bekiroğlu, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, ilçe protokolü, Gerede MYO akademik ve idari personeli ile öğrenci velileri katıldı.

  Törenin açılış konuşmasını yapan Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nurettin Akçakale, mezuniyet programına katkı sağlayan bütün kurum ve kuruluşlara teşekkür ederek okul hakkında bilgiler verdi. Akçakale, 2016-2017 eğitim öğretim yılında öğrenci alacak olan Posta Hizmetleri Bölümünün açılmasında büyük katkıları olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Yardımcısı Yüksel Coşkunyürek, Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun’a teşekkür etti. Akçakale, bu yıl mezun olan tüm öğrencilere hayatlarının bundan sonraki döneminde başarılar diledi. Kimya Teknolojisi Bölümü öğrencisi Zehra Göbel’in mezun öğrenciler adına konuşma yaptığı törende  Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar da öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.

  Törende konuşan AİBÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Hayrettin Öztürk ise üniversite ve meslek yüksekokulu hakkında bilgiler vererek mezun öğrencilere bundan sonraki hayatları için öğütlerde bulundu ve kendilerine başarılar diledi.

  Törende ayrıca çalışma hayatında yirminci yılını dolduran akademik ve idari personelin yanı sıra, Mezuniyet Töreni ve Geleneksel Pilav Günü için katkı sağlayanlara günün anısına teşekkür plaketi takdim edildi. Ayrıca Bolu Elginkan Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ve üniversite işbirliği çerçevesinde eğitim alan Tekstil Teknolojisi öğrencilerinin sertifikaları da vakıf yetkilileri ve öğretim elemanları tarafından verildi.

  Mezuniyet töreni, mezuniyet belgelerinin öğrencilere verilmesinin ardından,  kep atma töreni, yemek ikramı ve konserle sona erdi.

  Önceki İçerikBESYO Öğrencileri Mezuniyet Sevinci Yaşadı
  Sonraki İçerikBolu MYO Mezuniyet Törenine Büyük İlgi…