Deneme Erişimi: ProQuest Central Veri Tabanı

  Değerli Kullanıcılarımız,

  Sağlık, sanat, teknoloji gibi multidisipliner alanda pek çok yayın türünü içerisinde bulunduran ProQuest Central veri tabanı 30.10.2023 tarihine kadar deneme erişimimize açılmıştır.

  ProQuest Central içerisinde 47 adet veri tabanı bulunmaktadır.  İçerikte toplamda 24.000 dergi yer almaktadır. Dergilerin yanı sıra, pazar araştırma raporları, hammadde raporları, şirket raporları, gazeteler, working papers gibi birçok farklı türde kaynak yer almaktadır.

  PROQUEST CENTRALDENEME ERİŞİMİ İÇİN TIKLAYINIZ

  İçerikteki Veritabanları:

  ProQuest Central ile The Lancet,The New England Journal of Medicine ,  Nature, BMJ, MIT Sloan Management Review, Foreign Affairs, Journal of Marriage and Family, ve  Journal of Business Ethics gibi her alanın en önemli bilimsel dergisine tam metin erişim sağlanmaktadır. İçerikte 25.000 adet Bilimsel Dergi bulunmaktadır. Her yıl içeriğe 1000 den fazla dergi eklenmektedir. Arzu ederseniz tüm dergi listesini sizinle paylaşabilirim.

  ProQuest Central ile the New York Times, Wall Street Journal, Washington Post, Chicago Tribune, Financial Times, Le Monde, ve The Guardian gibi gazetelerinde içerisinde olduğu 2.300 uluslararası gazetenin güncel sayılarına tam metin erişim sağlanmaktadır.

  ProQuest Central içerisinde sadece Bilimsel ve Ticari dergiler değil bunun yanında özellikle İşletme ve Ekonomi bölümlerinizin çok fayda sağlayabileceği BMI Research, Economist Intelligence Unit (EIU), Oxford Analytica, Oxford Economics, and Experian reports gibi Pazar Araştırma Raporları, Şirket Raporları, Hammadde Raporları yer almaktadır. Ayrıca arXiv.org, NBER, RePEc, INSEAD, ve  OECD den 2 milyonun üzerinde working papers içermektedir.


  KÜTÜPHANE ve DOKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/g327
  Önceki İçerikZorunlu ingilizce I ve ingilizce II derslerinin muafiyet sınavı duyurusu
  Sonraki İçerikÜniversitemiz öğretim üyesi alım ilanı