Üniversitemiz birimlerinin talepleri doğrultusunda Personel Daire Başkanlığı Hizmet İçi Eğitim Şube Müdürlüğü organizesi ile Cumhurbaşkanlığı Bilgi ve Belge Yönetimi Daire Başkanlığından görevlendirilen uzman eğitimciler tarafından 21 Kasım Salı günü 09.00-17.00 saatleri arasında Kültür Merkezi Mavi Salonda Resmi Yazışma Usul ve Esasları Eğitimi düzenlenecektir.
Üniversitemiz Daire Başkanlıklarından Daire Başkanı, Şube Müdürleri ve Şefler ile fakülteler, yüksekokullar ve meslek yüksekokullarından Fakülte/ Yüksekokul/ Meslek Yüksekokulu Sekreterleri ve diğer birimlerin yöneticileri ile resmi yazışma konusunda yetkili personelin katılacağı bu özel hizmet içi eğitime davetlisiniz.
![](https://ajanda.ibu.edu.tr/wp-content/uploads/2023/11/img-20231115-wa00018170432405142322146-724x1024.jpg)
Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/d4mn