Bolu’daki İkinci Eviniz BAİBÜ Sosyal Tesis

  Tabiatın kalbi Bolu’da Abant gölü, Gölcük ve Yedigöller gibi eşsiz doğa güzelliklerinin tam ortasında konaklamak için konforlu ve huzurlu ortamıyla BAİBÜ Sosyal Tesislerimiz sizleri bekliyor.

  Üniversitemiz Gölköy yerleşkesinde ormanın gökyüzü ile buluştuğu sakin ve huzurlu bir mekânda, endemik çiçekler görüp kuş seslerini duyabileceğiniz sıcak bir konaklama deneyimi sunan tesisimiz, İstanbul-Ankara D100 karayoluna 4 km ve şehir merkezine 9 km uzaklıkta kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor.

  3 adet özel oda, 8 adet tek kişilik oda, 34 adet çift kişilik oda ve 12 adet 3 kişilik oda seçenekleri bulunan tesisimizde; kablosuz internet, sıcak su, televizyon, derslikler, geniş otopark misafirlerimizin hizmetine sunuluyor.

  Ayrıca, konaklamanızın dahil olduğu pakete göre kahvaltı hizmeti de sunulmaktadır. Tesisimizin restoranında güne enerjik bir başlangıç yapmak için kahvaltı imkanı bulunmaktadır. Kahvaltı seçenekleri ve detayları için rezervasyon yaparken veya tesisle iletişime geçerken bilgi alabilirsiniz.

  Konaklama rezervasyonları online olarak https://sosyaltesis.ibu.edu.tr/ adresinden veya (0374) 253 40 20 numaralı telefonu arayarak kolayca yapabiliyorsunuz.

  Bolumuzun eşsiz turizm olanaklarına ulaşmanızda, misafirimiz olmaya davet ediyoruz.

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/9g0m
  Önceki İçerikBAİBÜ Yabancı dil hazırlık sınıfları programı bilgilendirme notu
  Sonraki İçerikAKBES-Akademik Bilgi ve Eğitim Sistemi Veri Tabanı Deneme Erişimi Hk.