BAİBÜ’de Kalite Çalışmalarına Hız Verildi

  Yükseköğretim Kalite Kurulu tarafından belirlenmiş iç ve dış kalite güvencesine ilişkin standartları sağlamak üzere görev yapacak olun Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Kalite Komisyonu; Alt Çalışma Komisyonlarını oluşturarak önümüzdeki süreçte izlenecek yol haritasını belirlemek üzere ilk toplantısını gerçekleştirdi.

  Koru Otel’de düzenlenen Kalite Alt komisyon toplantısına Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Yaman, Prof. Dr. Aydın Him, Prof. Dr. Samettin Gündüz ve komisyon üyeleri katıldı.

  Toplantıda, Eğitim-öğretim, araştırma ve topluma katkı gibi asli faaliyet alanları başta olmak üzere; kurumsal performans, mali işler, insan kaynakları, bilgi ve bilişim, tedarik hizmetleri yönetimleri gibi destek süreçleri de dâhil olmak üzere Üniversitesinin tüm görev ve faaliyet alanlarındaki kalite süreçleri değerlendirildi, komisyon üyelerinin görüş ve önerileri dinlendi.

  Toplantının ardından, Rektör Alişarlı, Üniversitemiz Senato ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Erasmus Koordinatörleri ve Kalite Alt komisyon üyelerine iftar yemeği verdi.

  Rektör Alişarlı, katılımlarından dolayı misafirlerine teşekkür etti.

  Önceki İçerikAkademik Personel İlanı
  Sonraki İçerikMeteorolojik Uyarı : Yerel Olarak Kuvvetli Gök Gürültülü Sağanak ve Dolu Yağışları Bekleniyor!