35. İzzet Baysal Şükran Günleri başladı

  Bolu Valiliği, Bolu Belediyesi ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin desteğiyle Bolu Kent Konseyi tarafından bu yıl 35’incisi gerçekleştirilen İzzet Baysal Şükran Günleri etkinlikleri başladı

  Esin Baysal Aile Sağlığı Merkezinin temel atma töreni gerçekleştirildi

  İzzet Baysal Vakfı’nın Bolu’ya kazandıracağı 148. eser olan Esin Baysal Aile Sağlığı Merkezinin temel atma töreni gerçekleştirildi.

  Törene Bolu Valisi Erkan Kılıç, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti Üyeleri, Bolu Protokolü ve vatandaşlar katıldı.

  Törende Bolu İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Abdullah Danışman, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve Bolu Valisi Erkan Kılıç konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Esin Baysal Aile Sağlığı Merkezi Projesinin tanıtımı yapıldı. Ardından Bolu Müftüsü Hüseyin Demirtaş projenin hayırlara vesile olması için dua etti ve projenin temeli atılarak tören sona erdi.

  Merhum İzzet Baysal için Yıldırım Bayezid Camii’nde Mevlid-i Şerif okundu

  Bu yıl 35’incisi gerçekleştirilen İzzet Baysal Şükran Günleri etkinlikleri kapsamında Merhum İzzet Baysal için, tarihi Yıldırım Beyazıt Camii’nde akşam ve yatsı vakitleri arasında Mevlid-i Şerif okundu. Akabinde Bolu Müftüsü Hüseyin Demirtaş tarafından okunan hatimlerin duası edildi. 

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/p6nw
  Önceki İçerikTaziye mesajı (Emine Yıldırım’ın babasının vefatı)
  Sonraki İçerik35. İzzet Baysal Şükran Günleri açılış töreni yapıldı