Üniversitemize hoş geldiniz

  “2023 Yükseköğretim Kurumları Sınavı sonuçlarına göre, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi kontenjanlarına yerleşmeye hak kazanan bütün öğrencilerimizi kutluyor; sizleri de diğer öğrencilerimiz gibi ailemizin bir parçası olarak görmekten büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum.

  Öğrenci odaklı bir üniversite olarak yükseköğretimi, kültürel ve sosyal imkanlarla birlikte veriyoruz. Akademik çalışmalarla, bilgi ve teknoloji üretip kullanıyor, ulusal ve uluslararası araştırma ve geliştirme çalışmaları yapıyor, bu çalışmaların sonuçlarını insanlığın hizmetine sunuyor, ülkemizin dünyadaki yerini güçlendirmek amacıyla çalışmalar yürütecek yetkin ve erdemli nesiller yetiştirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

  Değerli öğrencilerimiz; 2023-2024 eğitim öğretim döneminde sizlere en iyi koşulları sunabilmek için hazırlıklarımızı tamamlamış olarak, sizlerle birlikte okulların açılacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

  Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli öğrencilerimizi başarılarınızdan dolayı bir kez daha kutluyor, geleceğinizi şekillendireceğiniz, güzel anılarla dolu bir eğitim hayatı diliyor, eğitim hayatınızın sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu olmasını diliyorum.”

  Prof. Dr. Mustafa Alişarlı
  Rektör

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/u5d1
  Önceki İçerik11. Ulusal Katı Atık Yönetimi Sempozyumu-UKAY 2023
  Sonraki İçerikTaziye Mesajı: (Mehmet DEMİR’in ablasının vefatı)