Üniversitemizden bir iş birliği daha

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ), Bolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuyla 3 yıl süreli iş birliği anlaşması imzaladı.

  İmzalanan antlaşmaya göre BAİBÜ, Bolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda bulunan tutuklu ve hükümlüler ile Bolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu personeline yönelik konferans, seminer ve kurs gibi sosyal ve kültürel faaliyetler düzenleyecek. Düzenlenecek olan etkinliklerle; tutuklu ve hükümlüler ile Bolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu personelinin kişisel gelişimine ve sosyal uyumuna yardımcı olarak rehabilitasyon süreçlerine katkı sağlanması amaçlanıyor.

  İmza töreninde konuşan Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Ekrem Demirer yapılan antlaşmadan duyduğu memnuniyeti ifade ederek antlaşmanın her iki kuruma da hayırlı olmasını diledi.

  İmza töreninde söz alan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı imzalanan iş birliği anlaşmasının hayırlara vesile olmasını temenni etti. Üniversitemizin misyonu ve vizyonu doğrultusunda bu tür iş birliklerinin devam edeceğini belirten Alişarlı, toplumun her kesimine katkıda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/2pqe
  Önceki İçerikSağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Programı Akreditasyonu kapsamında saha ziyareti gerçekleştirildi.
  Sonraki İçerikTEKNOFEST 2024 teknoloji yarışmalarına başvurular başladı.