Üniversitemiz Ar-Ge Vakfı’nın Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Araştırma Geliştirme Vakfı (Ar-Ge) Genel Kurul Toplantısı, Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, Prof. Dr. Erol Ayaz, Prof. Dr. Vahdettin Çiftçi ve vakıf genel kurul üyelerinin katılımı ile yapıldı.

  Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, genel kurulun hayırlı olmasını dileyerek, “Vakfın mevcut gelirlerinin artırılması suretiyle Ar-Ge çalışmalarına daha fazla kaynak sağlayabilmek en büyük temennimiz.” dedi. Genel Kurul Divan Üyelerinin belirlemesinin ardından, 2017 yılı Faaliyet Raporu ve Denetim Kurulu Raporu okunarak kabul edildi.

  Toplantıda son olarak Vakıf Yönetim ve Denetim Kurulu üyelikleri için oylama yapıldı. Yapılan oylamada, Prof. Dr. Seyit Köse, Prof. Dr. Vahdettin Çiftçi, Prof. Dr. Ahmet Ural, Dr. Öğr. Üyesi Nezih Okur, Mustafa Yaman, Emin Semercioğlu, Ahmet Özmen ve Mehmet Özbostancı Yönetim Kurulu üyeliklerine; Doç. Dr. Rahmi Yücel, Hasan Kanca ve Erdal Yıldırım ise Denetleme Kurulu üyeliklerine seçildiler.

  Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, yönetim kurulunda daha önce görev almış üyelere katkılarından dolayı teşekkür etti ve yeni yönetim kurulunun hayırlı olmasını diledi.

  Önceki İçerikİskilipli Alimler Sempozyumu…
  Sonraki İçerikTürkiye Üniversiteler Arası Hokey Şampiyonası, AİBÜ’de Başladı