Üniversite Tanıtım Fuarı’nda BAİBÜ Standına Büyük İlgi

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi; İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Unilook Türkiye iş birliğinde Bolu’da düzenlenen “Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri” fuarına katılarak, bu yıl Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek aday öğrencileri bölüm ve programları hakkında bilgilendirdi.

  Hilton Oteli’nde gerçekleştirilen tanıtım fuarına, bu yıl üniversite tercihinde bulunacak lise son sınıf öğrencileri ile üniversiteye hazırlanan aday öğrenciler katılarak üniversiteler hakkında bilgi aldı. Öğrencilerin ilgisinin yoğun olduğu fuara, aralarında Üniversitemizin de olduğu 15 üniversite katıldı.

  Fuarın açılış törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Aydın Him, fuar yöneticileri ve öğretmenler katıldı. Prof. Dr. Him fuara katılan misafir Üniversitelerin standlarını gezerek temsilciler ile görüşmelerde bulundu. BAİBÜ standında aday öğrencilere Üniversitemiz hakkında hakkında bilgiler veren Prof. Dr. Him, öğrencileri Üniversitemizi tercih etmeye davet etti.

  Yaklaşık 1250 aday öğrencinin katıldığı fuarda, BAİBÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelleri, bölüm ve programlar ile taban-tavan puanlar ve yüzdelik dilimler hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Aday öğrencilerin Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi standına ilgisi büyük oldu.

  Önceki İçerikBahar Dönemi Katkı Payı-Öğrenim Ücreti Ödemeleri ile İnternet Üzerinden Ders Kayıtları
  Sonraki İçerikDünya Rehberler Günü: Turizm Rehberliğinde Beklentiler ve Yenilikler