Sınav Sisteminde Yaşanan Kısa Süreli Olumsuzluk Hakkında

  Üniversitemiz ara sınavları akademik takviminde belirtilen tarihlerinde, hafta başı itibariyle başlamıştır. Üniversitemizin kullandığı ara sınavlarını uygulayan sistem, üniversitemizle birlikte 100’e yakın üniversitenin hizmet aldığı bir bilişim firması üzerinden sağlanmaktadır. Ara sınavların ülke genelinde aynı tarih aralığında olmasından, ayrıca ilk ve ortaöğretim kurumlarının da aynı internet altyapısını kullanmasından kaynaklı yoğunluklara bağlı olarak geçici sorunlar yaşanabilmektedir. Teknik altyapılarda zaman zaman ortaya çıkan olası sorunlar teknik ekibin hızlı müdahalesi ile mümkün olan en kısa sürede giderilmektedir.

  23 Kasım 2020 Pazartesi günü saat 13:00 ile 19:00 saatleri arasında, sistemi sağlayan firma üzerinden kaynaklanan diğer üniversitelerle birlikte üniversitemizi de etkileyen bir teknik sorun oluşmuştur. Sınav sisteminde geçici olarak yaşanan olumsuzluk, ilgili firma tarafından en kısa sürede giderilerek öğrencilerimizin Pazartesi (23 Kasım 2020) akşamı 19:00 itibariyle sınavlarına girebilmeleri sağlanmıştır.

  Teknik sorunun yaşandığı 23.11.2020 Pazartesi günü 13:00 – 19:00 saatleri arasında sınavına giremeyen öğrencilerimiz için öğretim elemanlarımız bilgilendirilmiş olup, öğrencilerimize tekrar sınav hakkı verilecektir. Ara sınavların belirlenmiş takvimi normal şekilde devam etmektedir.

  Öğrencilerimize, personellerimize ve kamuoyuna duyurulur.

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü

  Önceki İçerikÖğretmenler Günü Söyleşisi “21. Yüzyılın Dijital Dünyasında Öğretmen Olmak”
  Sonraki İçerikDÜZELTME / Araştırma Görevlisi ve Öncelikli Alan Araştırma Görevlisi Alımı İlanı