Sevgi Dolu Yürekler

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Bolu Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Tekstil Giyim Ayakkabı ve Deri Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Filiz Akın’ın öncülüğünde kendi elleriyle hazırladıkları hediyelerle Mevlana İlköğretim Okulu öğrencilerini mutlu etti.

  Yrd. Doç. Dr. Filiz Akın ve Ender Öztürk’ün desteğiyle öğrenciler, boş zamanlarında diktikleri oyuncakı, halk oyunları kostümleri, özel eğitim öğrencileri için eğitim materyalleri ve giysileri düzenledikleri organizasyonla Mevlana İlköğretim öğrencilerine hediye ettiler.

  Yrd. Doç. Dr. Filiz Akın, bölümdeki öğrencileriyle birlikte, böylesine güzel bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını belirterek, “Başta Ender Öztürk Hocamız olmak üzere gönüllü öğrencilerimiz bu ürünlerin ortaya çıkması için çok uğraştılar. Ama bugün burada çocuklarımızın gözlerine baktığımızda gördüğümüz mutluluk bütün yorgunluğumuzu alıp götürdü.”diye konuştu.

  Mevlana İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Eylül Demirtaş ise “Öğrencilerimiz çok uzun zamandır böylesine eğlenmemişlerdi. Bu mutluluğu, bizlere yaşatan Filiz Akın ve öğrencilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

   

  Önceki İçerikPersonel Futbol Turnuvasında Çeyrek Finalistler Belli Oldu
  Sonraki İçerikAh Turkchem!