Rektör Coşkun’dan Nezaket Ziyaretleri…

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun; Bolu İl Jandarma Komutanı Albay İsmail Güzel, SGK İl Müdürü Mustafa Turan, Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı ile Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bülent Velioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

  Rektör Coşkun, İl Jandarma Komutanı Albay İsmail Güzel ve SGK İl Müdürü Mustafa Turan’a yeni görevlerinde başarılar diledi.

  ‘Boluspor’un Başarısı Bizleri Gururlandırıyor’

  Rektör Coşkun, Boluspor Kulübü ziyaretinde, Boluspor’un ligdeki başarısından övgüyle söz ederek, alınan başarılı sonuçlar ile süper lig yolunda önemli bir pozisyon yakalamasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Rektör Coşkun bu başarıda büyük emeği olan takım oyuncuları, Başkan Necip Çarıkçı ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.  Başkan Necip Çarıkçı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “ Üniversitemizin her zaman yanımızda olduğunu hissetmek bizim için önemli. Sayın hocamıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

  BGC’nin Yeni Yönetim Kuruluna Hayırlı Olsun Ziyareti

  Prof. Dr. Hayri Coşkun, son olarak, Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığına yeniden seçilen Bülent Velioğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini, cemiyetin yeni merkezinde ziyaret ederek tebrik etti ve başarılar diledi.

  Önceki İçerikProf. Dr. Ayaz, Öğrenci Topluluklarının Temsilcileriyle Buluştu
  Sonraki İçerikAİBÜ Rektörlüğü Basın Açıklaması