Rektör Coşkun’a Tebrik Ziyaretleri

  İzzet Baysal Vakfı’nın Ziyareti…
  Kuruluşundan bu yana Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne (AİBÜ) maddi ve manevi destek sağlayan, yaptığı yatırımlar ve çalışmalarla Üniversitemize büyük emekler veren İzzet Baysal Vakfı’nın Mütevelli Heyeti Üyeleri, Prof. Dr. Hayri Coşkun’u AİBÜ Rektörlüğüne yeniden atanmasından dolayı kutladılar ve görevinde başarılar dilediler.
  Bolu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü İsmail Taş, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Hasan Erdoğan ile İl Dernekler Müdürü Refik Özçelik de, Prof. Dr. Hayri Coşkun’u makamında ziyaret ederek görevinin Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne ve ilimize hayırlar getirmesini temenni ettiler.
  BTSO ve Memur Sen İl Teşkilatının Ziyaretleri…
  Rektör Coşkun’u ziyaret eden Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş ile Yönetim Kurulu Üyeleri de Coşkun’u tebrik ederek Rektörlük görevinin hayırlı olmasını dilediler. Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Bolu İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Ahmet Koçak ile aralarında Sağlık Sen, Diyanet Sen ve Genç Memur Sen’in olduğu eğitim ve sağlık sendikalarının şube başkanları, Kadın Kolları Başkanı ile yönetim kurulu üyeleri de Coşkun’u ziyaret ederek tebrik ettiler.
  Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin fakülte, yüksekokul, meslek yüksekokulu ve diğer birimlerinde görev yapan akademik ve idari personelin de Rektör Coşkun’u tebrik ziyaretleri sürüyor. Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi Tarih ve Kimya Bölümleri, Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü, Özel Eğitim Bölümü, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Resim İş Eğitimi AD, Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü ile Gerede Meslek Yüksekokulu, Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek Yüksekokulu ve Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Okul Öncesi Eğitimi Araştırma ve Uygulama Merkezi yöneticileri ile akademik ve idari personeli Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun’u ziyaret ettiler.

  Önceki İçerikRektör Coşkun, Bolu Belediyesi’nin Bilgisayar Dağıtım Törenine Katıldı
  Sonraki İçerikAİBÜ, ESN Türkiye’ye İlk Kez Ev Sahipliği Yaptı