Rektör Alişarlı, Bolu Teknik Bilimler MYO’da İncelemelerde Bulundu

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, onarım ve yenileme süreci tamamlanan Bolu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda incelemelerde bulundu.

  Rektör Alişarlı; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaman, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Aydın Him ve Genel Sekreter Doç. Dr. Samettin Gündüz ile birlikte Bolu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ve ardından Bolu Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.

  Rektör Alişarlı, Bolu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Ömer Özyurt, Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Hamdi Zenginbal ve Dr. Öğr. Gör. Muhsin Uğur Doğan ve Yüksekokul Sekreteri Gürbüz Ertem ile bir araya geldi.

  Bolu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun sanayi bölgesindeki yüksekokul binasıyla birlikte eş zamanlı tadilat ve yenileme çalışmaları yapıldı. Çalışmalar kapsamında şehir kampüsünde 24 akademik ve idari personel odası, 8 derslik ve 6 laboratuvar yenilendi. Bolulu hayırsever iş adamlarının katkı sağladığı çalışmalar, Adalet Bakanlığı Denetim Serbestlik Müdürlüğü’nün görevlendirdiği işçiler tarafından yapıldı.

  Yaklaşık 2 ayda tamamlanan çalışmaları yerinde inceleyen Rektör Alişarlı ve beraberindeki heyet, derslik ve amfileri, bilgisayar ve bölüm laboratuvarları ile atölyeleri gezdi; öğretim elemanlarını ziyaret etti.

  Rektör Alişarlı, dersteki öğrencileri de ziyaret ederek şikayet ve taleplerini sordu; rektörlüğün kapısının öğrencilerimize her zaman açık olduğunu bir kez daha vurguladı.

  Bolu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’ndaki incelemelerin ardından Rektör Alişarlı ve beraberindeki heyet Bolu Meslek Yüksekokulu’na geçerek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Rahmi Yücel’den okulda yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

  Önceki İçerikAkademik Personel İlanı Nihai Değerlendirme Sonucu
  Sonraki İçerikEntegre Çevre Yönetimi: Gıda Sektörü Örneği / Seminer