Rektör Alişarlı, Açık Kapı Halk Gününde Boluluları Misafir Etmeye Devam Ediyor

  Üniversite-şehir bütünleşmesine katkı sunmak amacıyla Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Rektörlüğü tarafından, Açık Kapı Projesi kapsamında düzenlenen Halk Buluşmalarının ikincisinde, Rektör Alişarlı Bolulu misafirlerini ağırladı.

  İlki 15 Kasım’da yapılan Halk Günü Buluşmaları’nın dördüncüsü de bugün gerçekleşti. Rektörlük makamında misafir edilen Bolulu vatandaşlarla yüz yüze görüşen Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, yüz yüze ve samimi bir ortamda onlarla sohbet etti.

  Rektör Alişarlı, Halk Görüşmelerine katılan Bolululara teşekkür ederek, bir sonraki buluşmaya tüm Boluları davet etti. Bolulu vatandaşlar ise Rektör Alişarlı’nın ilgisi ve personellerin gösterdiği misafirperlikten dolayı memnuniyetlerini ifade ettiler.

  BAİBÜ Rektörlüğü tarafından düzenlenen Halk Görüşmeleri iki haftada bir Cuma günleri gerçekleştirilecek. Bir sonraki halk görüşmesi 10 Ocak 2020 Cuma günü olarak belirlendi.

  Halk Görüşmelerine katılacak vatandaşlar, şehir merkezinde belirlenen birinci durak Kızılay Hamamı’ndan saat 10:15, 2-Park Kafe (Cumhuriyet Parkı) saat 10:20, 3-Merkez Duraklar saat 10:23, 4-Gölyüzü (Market) saat 10:28, 5-Bolu Meslek Yüksekokulu’ndan saat 10:30’da ücretsiz servisle alınarak Kampüs içinde yapılacak tanıtım turu ardından, makamında Rektör Alişarlı ile görüşebilecekler.

  Ayrıntılı Bilgi İçin:
  BAİBÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Tel: (0374) 253 45 18 – 0554 160 06 14

  Önceki İçerikTaziye Mesajı
  Sonraki İçerikÖğrencilere Kişisel Gelişim Eğitimi Verildi