Öğrenci Konseyi’nden Yeni Öğrencilerimize Hoş Geldiniz Programı…

    Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Öğrenci Konseyi tarafından bu yıl üniversitemize başlayan öğrenciler için ‘Hoş Geldiniz Programı’ düzenlendi. Kongre Merkezi Bordo salonda düzenlenen programa, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Bahar da katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Bahar, kapılarının her öğrenciye açık olduğunu vurgulayarak, öğrencilerimizi kendi çocuklarından ayırmadıklarını ve her türlü sorunlarında yanlarında olacaklarını unutmamalarını istedi.

    İzzet Baysal Felsefesini Anlama ve Yaşatma Topluluğu’ndan Bilgecan Akar ise, üniversitemizin kurucusu merhum İzzet Baysal’ı öğrencilere tanıttı. Burak Saygılı’nın AİBÜ Öğrenci Konseyi ve çalışmaları hakkında bilgi vermesinin ardından Mediko Uzman Psikoloğu Evgin Miçooğulları, yaşam ve öğrenci psikolojisi hakkında sunum yaptı. Programda, Burak Saygılı’nın şehitlerimiz için seslendirdiği asker türkülerine, Kemal Bilsel Sarısözen ve ekibi ezgileriyle eşlik etti.

    AİBÜ Öğrenci Konseyi, geçtiğimiz hafta sonu da şehitlerimiz için Aladağ’da yürüyüş düzenledi. Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’nün de katkı verdiği etkinlikte, 70 öğrencimiz yaklaşık 10 km’lik yolu asker türküleri seslendirerek yürüdü.

    Önceki İçerikFotoğraf Sergisi: Keşfedilmeyi Bekleyen Cennet-Seben
    Sonraki İçerik4. Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Eğitim Kursu