MTTB’den Rektör V. Mollaibrahimoğlu’na Ziyaret…

  Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Bolu İl Başkanı Samet Çetin ve beraberindeki üyeler, Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Süleyman Mollaibrahimoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

  Görüşmede, MTTB’nin faaliyetleri hakkında bilgi veren Çetin, 3’ü yurt dışında toplam 48 şubesi bulunan birliğin, 17 yayıneviyle, ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın katkılarıyla 56 yayıneviyle birlikte kitap fuarları düzenlediğini söyledi. Kitap fuarlarını gelenekselleştirerek Bolu’ya güzel bir etkinlik kazandırdıklarını vurgulayan Çetin, birliğin faaliyetlerine Bolu Belediyesi’yle birlikte halen kültür merkezinde devam ettiğini ifade etti.

  Rektör V. Prof. Dr. Mollaibrahimoğlu ise, MTTB’nin öğrencilik yıllarından bu yana aşina olduğu çok eski bir birlik olduğunun altını çizerek, bu birliğin yetiştirdiği pek çok değerli insan olduğunu söyledi. Birliğin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Mollaibrahimoğlu, öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, “Yaptığınız işlerde önemli olan sonuç değildir, önemli olan gayrettir. Görevlerimizi yerine getirirken iyi niyet ve özveri esastır. Umarım dün olduğu gibi bugün de MTTB’nin hizmetleri devam eder. Sizlerde bir taraftan öğrenciliğinizi devam ettirirken bir taraftan da bu hizmeti sürdürmeye çalışıyorsunuz. Hem eğitim sürecinizde hem de bu özverili çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyorum.” dedi.

  Ziyaret, hediye takdiminin ardından sona erdi.

  Önceki İçerikAİBÜ Öğretim Üyesi Alım İlanı
  Sonraki İçerikİBUMED’den Rektör V. Prof. Dr. Mollaibrahimoğlu’na Ziyaret…