Hemşirelik Öğrencileri, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün Çalışmalarını Dinledi

  Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, öğrencilerin topluma hizmet veren kurumları tanıması ve birey, aile ve toplum yararına çalışmalar yapabilmesi amacıyla düzenlediği etkinlikte, toplum refahını artırmaya yönelik çalışmalar yapan Bolu Valiliği Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkililerini öğrencilerle buluşturdu.

  Öğrenci ve mezunların toplum yararına çalışmalar yapabilmesi için, Hemşirelik Bölümü tarafından, 25 Ekim 2021 tarihinde düzenlenen etkinliğe, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği ile Halk Sağlığı Hemşireliği derslerini alan son sınıf öğrencileri katıldı.

  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün Çalışmaları Tanıtıldı

  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcıları Timuçin Eren ve Pınar Altok Erateş ile Psikolog Aslı Atıcı’nın konuk konuşmacı olduğu etkinlikte öğrencilere, toplumun refahını artırmaya yönelik çalışmalar yapan ve riskli gruplar öncelikli olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet veren Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nün çalışmaları tanıtıldı.

  Etkinliğin ardından konuk katılımcılar, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Nazmiye Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. Ziyarete; Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı Başkan Vekili Doç. Dr. Makbule Tokur Kesgin, Halk Sağlığı Hemşireliği Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Seher Zengin ile Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği Öğretim Görevlisi Dr. Mehmet Karakaş da katıldı. Ziyarette, iki kurum arasındaki iş birliği çalışmaları ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

  Önceki İçerikGerede MYO Müdürlüğüne Öğr. Gör. Hakan Çambel Atandı
  Sonraki İçerikBilim ve Felsefe Söyleşileri: “Canlılarda Eşeysel Seçilim Mekanizmaları”