Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden Rektör Coşkun’a Teşekkür Ziyareti…

  Bolu Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Süleyman Kara, kısa adı INOVES olan Avrupa Birliği projesine Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin (AİBÜ) verdiği katkılardan ötürü Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun’u makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

  Ziyarette; Proje Koordinatörleri Cemile Abdulganioğlu ve Ertuğrul Üstündağ ile AİBÜ Mühendislik Mimarlık Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Yakup Ermurat da hazır bulundu.

  İl Müdürü Süleyman Kara, proje kapsamında üniversitemiz Çevre Mühendisliği Bölümü iş birliğiyle Aralık 2013-Mart 2015 tarihleri arasında her ay ‘Çevre Mühendisleri İçin Kaynakların Etkin ve Ekolojik Kullanımı’ konusunda öğrencilere eğitim verdiklerini ve teknik geziler gerçekleştirdiklerini söyledi; projeye verdikleri katkılardan dolayı başta Rektör Coşkun olmak üzere Mühendislik Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Zorba ve Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Duran Karakaş’a teşekkür etti.

  Ziyaretin sonunda Kara, Rektör Coşkun’a ‘Çevrenin Korunması ve Kaynakların Etkin Kullanılmasında İyi Uygulamalar’ ve ‘Mesleki Eğitim ve Öğretimde Yenilikçi Stratejiler ve Metotlar’ kitaplarını takdim etti.

  Önceki İçerikAİBÜ Öğrencileri İstişare Toplantısı…
  Sonraki İçerikAtatürk, Aramızdan Ayrılışının 77. Yılında AİBÜ’de Anıldı