Bolu Teknokentte Firma Buluşmaları Toplantısı

  Bolu Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Bolu-Teknokent) bünyesinde faaliyet gösteren 70 yakın firmanın ekosistemdeki etkileşimini artırmak amacıyla “Bolu-Teknokent Firma Buluşmaları” adı atında etkinlik düzenlendi.

  Etkinliğin açılışını Bolu Teknokent Müdürü Prof. Dr. Mustafa İMREN gerçekleştirmiş olup, söz konusu etkinlik ile Teknokent’te faaliyet gösteren firmaların iş birliklerinin multi-disiplinler çalışmaların artırılması ile sinerji oluşturulmasının amaçlandığını ve söz konusu etkinliklerin belli aralıklarla düzenleneceğini ifade etti. Teknokent Teknik Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Hamza Karakuş’un moderatörlüğünde gerçekleştirilen etkinlikte, İNNOTİM Yazılım Telek. ve Dan. Tic. Ltd. Şti., TEİN Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş., BETA Alg Biyoteknoloji, DOLUNAY Ar-Ge Yazılım Bilg. Dan. Tic. ve San. Ltd. Şti, İKLİM Değişikliği ve Enerji Çalışmaları Merkezi firmaları faaliyetlerini tanıtan sunumlar yaptı.

  Etkinliğe, Bolu-Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı BAİBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Karaca, Bolu-Teknokent Yönetim Kurulu üyeleri Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Alemdar ve Beypiliç Teknokent Temsilcisi Necla Kahraman ile BAİBÜ Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Özyurt ve Bolu Teknokentte faaliyet gösteren firmaların temsilcileri katılım sağladı.

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/ymyv
  Önceki İçerikÜniversitemizde bağlama resitali
  Sonraki İçerikRektör Alişarlı, Karayolu Trafik Güvenliği Haftası etkinliğine katıldı