Bolu OSB ile imzalanan protokol yenilendi

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ile Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü arasında, Bolu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun eğitim-öğretim faaliyetlerinde kullanılmak üzere 5 yıl önce Üniversitemize tahsis edilen Çıraklık Okulu binasının tahsis süresinin uzatılmasını içeren protokol imzalandı.

  Protokol metni; Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürü Mustafa Gülen ve Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Kaygusuz tarafından imzalandı.

  Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıya; Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz ve Bolu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ömer Özyurt ile Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölge Müdürü Mustafa Gülen, Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Kaygusuz, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şenol Durmaz ile yönetim kurulu üyeleri, denetim kurulu üyeleri ve müteşebbis heyet üyesi katıldı.

  Protokol kapsamında, Bolu Organize Sanayi Bölgesi’nde Çıraklık Okulu ve müştemilatı olarak inşa edilmiş binalar ve arsanın, iç donanımları ile birlikte Bolu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nun eğitim-öğretim faaliyetlerinde kullanılmak üzere 5 yıl daha üniversitemize tahsis edilmesine karar verildi.

  Bolu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileri, 3+1 eğitim modeli kapsamında 4 dönemlik eğitimlerinin bir dönemini, Bolu Karma ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’ndeki işletmelerde uygulamalı olarak geçiriyor. İşletmelerde çalışma hayatı tecrübesi edinen başarılı öğrencilerimize, mezuniyet sonrası kariyer imkanı da sunuluyor.

   

   

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/utgm
  Önceki İçerikPTT ile indirimli kargo protokolü imzalandı
  Sonraki İçerikMezun Söyleşileri / Eğitim Fakültesi