Bolu Belediye Başkanı ve Ak Parti Bolu İl Başkanı Rektör Mollaibrahimoğlu’nu Ziyaret Etti

    Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Ak Parti İl Yönetimi Üyeleri Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör V. Prof. Dr. Süleyman Mollaibrahimoğlu’nu makamında ziyaret etti.

    Alaaddin Yılmaz; “Üniversite kent bütünleşmesini daha önce sağlamıştık, sizlerin öncülüğünde bu temasın devam edeceğini bekliyoruz. Belediye olarak birçok alanda üniversiteyle yürüttüğümüz projelerimiz var, hem o projeler hem de yeni alanlarda çalışmayı istiyoruz. Yeni görevinizin hayırlara vesile olmasını temenni eder başarılar dilerim” dedi. Nurettin Doğanay; “Biz üniversitemizi önemsiyoruz. Üniversite ve kent bütünleşmesinin o kente çok ciddi katkısı olmaktadır, bu manada Bolu’ya üniversitemizin katkısı olumlu oranda etki etmiştir. Biz siyasiler olarak üniversitemizin gelişmesinde elimizden gelen her türlü katkıya hazırız. Yeni görevinizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor başarılar diliyoruz” dedi.
    Prof. Dr. Süleyman Mollaibrahimoğlu, Alaaddin Yılmaz ve Nurettin Doğanay’ın ziyaretlerine teşekkür ederek; “Abant İzzet Baysal Üniversitesi olarak büyük bir aileyiz. Bolu’nun gelişmesine katkı sunmaya devam edeceğiz. Bu kapsamda gerek Belediyemizle, gerek tüm kurum ve kuruluşlarla her türlü işbirliğine açığız, elimizden gelen tüm imkanları sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

    Önceki İçerikRamazan Ayı Üniversite Öğrenci Umre Programı
    Sonraki İçerikKAMUOYUNA DUYURU