Bolu AFAD İl Müdürü Çavuş’tan Rektör Alişarlı’ya Ziyaret

  Bolu İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Cengiz Çavuş ve AFAD Eğitim Şube Müdürü İbrahim Sarıdoğan, Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

  Cengiz Çavuş ziyaret kapsamında, 2021’in Türkiye Afet Eğitim Yılı olması nedeniyle, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve AFAD arasında imzalanan afet öncesi, esnası ve sonrasında yapılması gerekenlere ilişkin eğitim ve iş birliği protokolü kapsamında, Üniversitemizde görev yapan tüm akademik ve idari personele verilen AFAD eğitimlerine verdiği destekten dolayı Rektör Alişarlı’ya ve emeği geçenlere teşekkür etti.

  Ziyarette, “Afetlere Dirençli Toplum Oluşturmak” misyonuyla hareket eden AFAD’ın, afet önlemleri ve afetin maddi ve manevi etkilerini azaltma faaliyetleri ile bu kapsamda Üniversitemizle yapılacak yeni iş birlikleri hakkında görüş alışverişinde de bulunuldu.

  AFAD ile yapılacak çalışmaları her zaman desteklemeye devam edeceklerini vurgulayan Rektör Alişarlı, nazik ziyaretinden dolayı AFAD İl Müdürü Cengiz Çavuş ve Şube Müdürü İbrahim Sarıdoğan’a teşekkür etti.

  Önceki İçerikYeniçağa Protokolünden Rektör Alişarlı’ya Ziyaret
  Sonraki İçerikKPSS-2021/2 Üniversitemiz Kadrolarına Yerleştirilen Adayların Dikkatine