BATIKAF’a Kamu ve Özel Sektörün Önde Gelen Markaları Katılacak

  Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Batı Karadeniz’de ilk kez gerçekleştirilecek olan ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin ev sahipliği yapacağı Batı Karadeniz Kariyer Fuarı’nın (BATIKAF) açılış tarihi yaklaşırken, öğrenci ve mezunları iş dünyasıyla buluşturacak bu önemli organizasyonun hazırlık çalışmaları devam ediyor.

  16 üniversitenin paydaşlığında, 25 ve 26 Mart 2022 tarihlerinde yapılacak kariyer fuarında, öğrenci ve mezunları, daha fazla kurum ve firmayla bir araya getirmek amacıyla, kamu ve özel sektör yönetici ve temsilcileri ile görüşmeler yapılıyor.

  Bu kapsamda son 2 hafta içinde, kamu sektörünün önde gelen bazı kuruluşları ile özel sektör temsilcileri ziyaret edildi. 4 Şubat 2022 tarihinde başlayan görüşmeleri, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Samettin Gündüz, Kariyer Merkezi Müdürü ve BATIKAF Yöneticisi Doç. Dr. Murat Tarhan, BATIKAF Sponsorluk Koordinatörü Doç. Dr. Şaban Karasakal ve Öğr. Gör. Yusuf Cedoğlu’dan oluşan ekip gerçekleştirdi.

  Başarılı ve Verimli Görüşmeler Gerçekleştiriliyor

  Bu kapsamda; TCDD Genel Müdürü Hasan Pezük, Ereğli Demir Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (ERDEMİR) Genel Müdürü Salih Cem Oral, TÜRASAŞ Genel Müdürü Mustafa Metin Yazar, MÜSİAD Ankara Şubesi Kurucu Başkanı Hüdaverdi Çakır, Ankara Şube Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz ve Toksöz Grup Resmi İlişkiler Direktörü Ozan Canyurt ile görüşmeler gerçekleştirildi.

  Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) ziyaretine, paydaş üniversitelerden olan Karabük Üniversitesi’nin Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Yaşar ve Kariyer Merkezi Müdürü Dr. Feyza Başak da iştirak etti. Ayrıca Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Şube Başkanı Cengiz Ünal da ziyaret edilerek görüşme gerçekleştirdi.

  BATIKAF hazırlıkları kapsamında başarılı ve verimli görüşmelerin gerçekleştirildiği ziyaretler devam ediyor.

  BATIKAF Çalıştayı 22 Şubat’ta Üniversitemiz Ev Sahipliğinde Yapılacak

  16 paydaş üniversite ve meslek odalarının iş birliğinde 25-26 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirilecek Batı Karadeniz Kariyer Fuarı Hazırlık Çalıştayı Bolu Valiliği ile Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ev sahipliğinde 22 Şubat Salı günü Gazelle Otelde gerçekleştirilecek.

  Çalıştaya; Eskişehir, Bartın, Bilecik, Çankırı, Düzce, Karabük, Kastamonu, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Zonguldak illerinden 16 üniversite, Gençlik ve Spor İl Müdürleri, İşkur Müdürleri, Ticaret ve Sanayi Odaları ve Borsaları Başkanları katılacaklar. Çalıştayda bölgenin en büyük kariyer fuarı olacak BATIKAF hazırlıkları ve içerikleri hakkında görüş alışverişinde bulunulacak.

  Önceki İçerikTaziye Mesajı (Dr. Öğr. Üyesi Meltem ALTIN KARATAŞ’ın Babasının Vefatı)
  Sonraki İçerikTaziye Mesajı (Hacer Çamlı’nın Annesi, İbrahim Güler’in Kayınvalidesinin Vefatı)