BAMER’den Örnek Proje

  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde Bolu Halk Kültürünü Araştırma ve Uygulama Merkezi (BAMER) ve öğrenci topluluğu ile Gazi Paşa İlköğretim Okulu tarafından geçtiğimiz yıl ilki yapılan ‘Eğitim Fakültesi’nden Eğitime Destek’ projesinin 2’ncisi düzenleniyor.

  Gülezler Konağı’nda proje hakkında bilgi vermek için düzenlenen toplantıya, BAMER Müdürü Prof. Dr. Mehmet Kutalmış ile proje koordinatörleri Yrd. Doç. Dr. Azize Yasa ile Yrd. Doç. Dr. Fatma Atalay ile Eğitim Fakültesi’nde öğrenim gören öğretmen adayları ile ilköğretim öğrencileri katıldı.

  BAMER Müdürü Prof. Dr. Mehmet Kutalmış, burada yaptığı konuşmada, geçen yıl ilkini düzenledikleri projenin hem öğretmen adayları hem de ilköğretim öğrencileri için çok başarılı geçtiğini ifade ederek, bu yıl daha da verimli geçmesi için çaba harcayacaklarını söyledi.

  Sınıf öğretmeni adaylarının toplumsal duyarlılıklarını arttırmaları ve topluma çok yönlü hizmet sunabilmeleri amacıyla Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında gerçekleştirilen ‘Eğitim Fakültesi’nden Eğitime Destek’ projesinde, Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği öğrencileri; Salı, Perşembe ve Cuma günleri Gazi Paşa İlköğretim Okulu’nda okuyan 2, 3 ve 4’üncü sınıf öğrencilerine 2’şer saatlik dersler verecekler. Proje, 8 hafta sürecek.

  Swissreplicas.To 3135 Clone Movement For Sale Fake Rolex Shop To Buy Swissreplica.Is Cockpit Breitling Evo Replica Bubba Watson Replacing Battery On Https://Www.Linkreplicawatches.Com Copies

  Önceki İçerikAİBÜ Bolu Sağlık Yüksekokulu Kalitesini Tescilledi
  Sonraki İçerikAİBÜ’de ‘Okul Öncesi Eğitim Semineri’ Düzenlendi