2022 Projesi Erasmus+ Programla İlişkili Olan Ülkeler ile KA131 BİLKON Konsorsiyum Öğrenci Kısa Dönem Doktora Staj Hareketliliği I. Çağrı Başvuru Sonuçları

  2022 Projesi BİLKON Konsorsiyum Kısa Dönem Öğrenci Doktora Staj Hareketliliği I. Çağrı Başvuru Sonuçları aşağıda yer almaktadır. Bu kapsamda aşağıda yer alan bilgileri dikkatle okuyunuz.

  • Değerlendirmede, Akademik Not Ortalamasının %50’si ile Yabancı Dil Notunun %50’si alınmıştır. Aynı akademik kademede daha önce Erasmus programından faydalanan, gerekçesiz vazgeçen öğrencilerden -10 puan ve başvuru esnasında kabul mektubu sunan öğrencilere +10 puan eklenmiştir.
  • Transkript not ortalamalarının yüzlük sisteme dönüştürülmesinde YÖK Dönüştürme Tablosu kullanılmıştır.
  • Sıralamalar, daha önce belirlenen ve ilan edilen kriterler dahilinde Erasmus Genel Puanına göre adayların anabilim dalları içerisinde en yüksekten en düşüğe doğru yapılmıştır.
  • Sonuç ilanında hareketliliğe hak kazanan öğrencilerimiz, programdan yararlanacaklarına dair onay vermek üzere erasmusintern@ibu.edu.tr ye 08.12.2023 tarihi saat 17.00’ a kadar e-posta göndermeleri gerekmektedir.
  • Sonuçlara ilişkin itirazlar 08.12.2023 tarihi saat 17:00’a kadar taranmış yazılı dilekçe ile erasmusintern@ibu.edu.tr adresine e-posta yoluyla iletilebilir.
  • Staj hakkından faydalanmaktan vazgeçen öğrencilerin en geç 08.12.2023 tarihine kadar http://erasmus.ibu.edu.tr/staj-dokuman-form linkinde yer alan Feragat Dilekçesini doldurarak Erasmus Koordinatörlüğüne teslim etmesi gerekmektedir. Dilekçe, ofisimize şahsen teslim edilebilir veya erasmusintern@ibu.edu.tr e-posta adresine gönderilebilir. Aksi halde zamanında feragat etmeyen öğrencilerin başvurularında bundan sonraki süreçler için Erasmus programlarından faydalanmada puan kesilecektir.
  • Başvurusu kabul edilen asıl öğrenciler, 29 Aralık 2023 tarihine kadar Erasmus Koordinatörlüğüne geçerli bir kabul mektubu sunmak zorundadır.
  • Seçilen Asıl öğrenciler için “Bilgilendirme Toplantısı” yapılacaktır. Bilgilendirme toplantısı 15 Aralık 2023 Cuma günü saat 11.00’da Teams üzerinden online olarak yapılacaktır. Toplantı katılım linki başvuru esnasında beyan edilen mail adreslerine gönderilecektir. Toplantıya katılım zorunlu olup katılım gösteremeyecek öğrencilerin mazeretlerini belgelendirmeleri gerekmektedir. Mazeret bildirmeden toplantıya katılmayan öğrencilere, programa tekrar başvurmaları halinde başvurularında -5 puan uygulanacaktır.
  • Yedek listedekiler programdan hibesiz de faydalanabileceklerdir.
  • Staj Hareketliliği faaliyeti en geç 30 Temmuz 2024 tarihine dek tamamlanmış olmalıdır.

   Sonuç listesi için tıklayınız.

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/5nuq
  Önceki İçerik2022 Projesi Erasmus+ Programla İlişkili Olan Ülkeler ile KA131 GASTRONOMİ Konsorsiyumu Öğrenci Staj Hareketliliği II. Çağrı Başvuru Sonuçları
  Sonraki İçerikÜniversitemizde Kalite Öğrenci Çalıştayı ve Mezun Çalıştayı düzenlendi