1. Uluslararası Mikrobiyoloji ve Pediatri Kongresi, 2. IRUPEC Rumi Pediatri Kongresi ve 4. JProject Kongresi Ortak Bilimsel Eğitim Etkinliği

  1. Uluslararası Mikrobiyoloji ve Pediatri Kongresi, 2. IRUPEC Rumi Pediatri Kongresi ve 4. JProject Kongresinin içerdiği program akışı kapsamında birbirinden seçkin akademisyenler ve son bilimsel gelişmeleri içeren çalışmalar sunulacaktır. Farklı ülkelerden katılımla doçentlik, atama ve yükselme kriterlerine uygun, çokuluslu bilim kurulu ile Dünya Pediatri Derneği ve Rumi Pediatri Derneği tarafından Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ev sahipliğinde, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi, Karabük Üniversitesi, Düzce Üniversitesi ve J PROJECT Topluluğu işbirliğinde yapılacak olan 1. Uluslararası Mikrobiyoloji ve Pediatri Kongresi, 2. Uluslararası Rumi Pediatri Kongresi (IRUPEC) ve 4. J-Project Kongresi yüzyüze olarak gerçekleştirilecektir.
  Birlikte olmaktan keyif alacağımız yerli ve yabancı bilim insanlarının katkıları ile başta sağlık alanı olmak üzere birçok sunumun tartışılacağı bilimsel programla karşınızda olacağız. Güncel bilgilerin her çeşit oturum ve sunum teknikleri yanında, katılımcıların aktif olarak katkı sağlayacakları interaktif oturumlar ile sunmayı planlıyoruz. Seçilmiş bildirilere, farklı oturumlar içinde sunarak ilgi düzeyini artırmayı hedeflemekteyiz. Nitelikli, zengin bilimsel program içeriğiyle birlikte olmamızı kolaylaştıracak bir sosyal program eşliğinde, farklı disiplinlerdeki tıp camiasını tek bir çatı altında toplamak ve farkındalığı artırmak için düzenlediğimiz bu kongre bir fırsat olacaktır. Bunun yanında doğanın kalbinde yer alan ilimizin doğal güzellikleri, renk cümbüşü sunan tabiatı ve öğrenci odaklı kampüsü ile misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyacağız.
  Siz değerli dostlarımızın katkıları ile kongre platformumuzun daha da güçleneceğine inanıyoruz. Sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtir, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

  15-18 Mayıs 2024 tarihleri arasında üniversitemiz ev sahipliğinde düzenlenecek etkinliğe ait detaylı bilgiye https://mikpedcon.com adresinden ulaşabilirsiniz.

  • Erken Kayıt Tarihi : 15 Nisan 2024 ve Öncesi
  • Geç Kayıt Tarihi : 16 Nisan 2024 ve Sonrası
  • Bildiri Özeti Son Gönderme Tarihi :15 Nisan 2024

  Kongre Tarihi : 15-18 Mayıs 2024 – Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kongre Merkezi


  Kongre Başkanları
  Prof. Dr. Muhammet Güzel KURTOĞLU | Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi – MİKPEDKON Başkanı

  Prof. Dr. İsmail REİSLİ | Necmettin Erbakan Üniversitesi – İRUPEC Başkanı

  Kongre Başkan Yardımcıları
  Prof. Dr. Mehmet ÖZDEMİR | Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı
  Prof. Dr. Mervan BEKDAŞ | Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı
  Prof. Dr. Alper KARAGÖZ | Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Tıp Fakültesi Tıbbi Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı
  Doç. Dr. Alaaddin YORULMAZ | Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı

  Kongre Genel Sekreterleri
  Doç. Dr. Fatma Avcıoğlu
  Doç. Dr. Emel ÇALIŞKAN
  Uzm. Dr. Sadiye Sert

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/5to2
  Önceki İçerikÖğretim Elemanı Alım İlanı Nihai Değerlendirme Sonuçları
  Sonraki İçerikDeprem Sonrası İlk 6 Saatte Yapılacaklar!