Tebrik Ziyaretleri Sürüyor…

  Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Bolu Bölge Müdürlüğü, Abant İzzet Baysal Üniversitesi’ne (AİBÜ) yeniden Rektör olan Prof. Dr. Hayri Coşkun’u tebrik etti.

  Yurtkur Bolu Bölge Müdür Vekili Mahmut Celal Metin, Şube Müdürleri Hasan Yılmaz, Kemal Kuzu, Erol Özbaş ve Erol Erdem ile Gölköy, Abant ve Köroğlu Yurt Müdürleri Aynur Gökçek, Abdullah Gürel ve Aydoğan Uçkun ile Araştırmacı Yavuz Çakır, Rektör Coşkun’u makamında ziyaret ederek kutladılar ve görevinin hayırlı olmasını dilediler.

  Prof. Dr. Coşkun, Yurtkur Bolu Bölge Müdürlüğü yöneticileriyle Üniversitemizde artan öğrenci sayısı nedeniyle oluşan yurt ihtiyacının karşılanması ile yeni projeler ve çalışmalar hakkında görüştü.

  Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun, Bolu Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İsmail Taş’a ise iade-i ziyarette bulundu. Prof. Dr. Coşkun, İsmail Taş’la Üniversitemizin yeni fakültelerinden olan Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü arasındaki iş birliğinin geliştirilmesine yönelik fikir alışverişinde bulundu.

  Coşkun, Bolu Elginkan Vakfı Müdürü Murat Özen’i de ziyaret etti. Prof. Dr. Coşkun, yeniden Rektör olmasından dolayı kendisini ziyaret ederek tebrik eden Özen’e teşekkür etti. Görüşmenin ardından Murat Özen’le birlikte Elginkan Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi’ni gezen Rektör Coşkun, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da vakıfla iş birliğinin devam edeceğini söyledi.

  Mevcut makalenin kısa URL'si : https://ajanda.ibu.edu.tr/ewi5
  Önceki İçerikGerede MYO İzlenimlerini Paylaştı
  Sonraki İçerikAİBÜ’nün Avrupa Üniversiteleriyle İşbirliği Sürüyor