AİBÜ Rektörlüğü Başsağlığı ve Kınama Mesajı

   

  4 Nisan 2016 tarihinde Mardin’in Nusaybin ilçesinde teröristlerin roketatarlı saldırısı sonucunda bir Binbaşımız ile bir Astsubay’ımız şehit olmuştur.  Bugün de yine Mardin’in Nusaybin ilçesindeki operasyonlar sırasında teröristlerin haince yerleştirdikleri patlayıcıların patlaması sonucu, aralarında 2 emniyet amiri ve 1 binbaşının da bulunduğu 5 güvenlik görevlimizin şehit olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

  Devletimizin kararlılığı ile son çırpınışlar içerisinde olan terör örgütünün, alçakça yaptığı saldırıları telin ediyor, şiddet ve nefretle kınıyoruz. Devlet ve Millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde destek ve dualarımızla, kahramanca mücadele eden güvenlik güçlerimizin yanlarında olduğumuzu belirtiyor, tarih boyunca pek çok örneğini gördüğümüz bu hain saldırılar karşısında yılmayarak, vatanımızın terör belasından kurtulacağına ve bu konuda gerekenin yapılacağına yürekten inanıyoruz.

  Terörle mücadelede büyük bir fedekarlıkla, canlarını ortaya koyarak şehadet mertebesine varan güvenlik güçlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, yaralı güvenlik güçlerimize acil şifalar, kederli ailelerine, ve milletimize sabırlar diliyoruz.

  AİBÜ Rektörlüğü

  Önceki İçerikÖğrenci Kültürel Gelişim Programında Bu Hafta
  Sonraki İçerikZerzevan Kalesi’ndeki Arkeolojik Çalışmalar Ele Alındı