V. Taksonomi Yaz Okulu

  Üniversitemiz koordinasyonluğunda yapılacak olan ve TÜBİTAK tarafından desteklenen V. Taksonomi Yaz Okulu 01- 06/ Ağustos/ 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.


  ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME VE DAVET

  Alandaki güncel gelişme ve bilgilerin genç araştırmacılarla paylaşılacağı ve Bolu Abant İzzet Baysal, Akdeniz, Sivas Cumhuriyet ile Adıyaman Üniversitelerinin işbirliğiyle 01-06 Şubat. 2021 tarihleri arasında yapılması planlanan V. Taksonomi Yaz Okulu, tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına almış olan COVID-19 nedeniyle 01- 06. Ağustos. 2021 tarihleri arasında çevrimiçi yapılacaktır. V. Taksonomi Yaz Okulu’nda biyoloji, biyoteknoloji, moleküler biyoloji, ziraat, tıp ve eczacılık dallarında lisansüstü eğitim gören öğrencileri öncelikli olarak aramızda görmeyi umut ediyoruz.

  Dünyanın önemli biyoçeşitlilik noktalarından biri olan ülkemizin barındırdığı nadir çeşitliliğe ilişkin işlevsel bilgi üretiminin genç bilim insanlarının alandaki yenilikleri takip etmeleriyle mümkün olduğu günümüzde V. Taksonomi Yaz Okulu’nda güncel kuramsal bilgi ve uygulamaları siz Değerli Genç Bilim İnsanları ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyacağız.

  Düzenleme Kurulu olarak sizleri V. Taksonomi Yaz Okulu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyor, sağlıklı günler diliyoruz.

  Taksonomi Yaz Okulu Düzenleme Kurulu Adına
  Prof. Dr. Serap MUTUN


  Önceki İçerikŞehit Ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve Aziz Milletimize Başsağlığı Mesajı
  Sonraki İçerikBAİBÜ Tıp Fakültesi’nin Desteğiyle TİKA’dan Covid-19 Eğitimi