Üniversitemiz, Highway Alışveriş Merkezinde Tanıtım ve Rehberlik Standı Açtı

    Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Highway Alışveriş Merkezinde açtığı tanıtım standıyla öğrencilere rehberlik ediyor.

    Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından tercih sürecinin başlatılması ardından yüzbinlerce genç, bir yükseköğretim kurumunda öğrenim görmek için tercihlerini yapmaya başladı.

    Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, karar aşmasındaki öğrenci adayı gençler için her gün on binlerce aracın geçiş yaptığı, ülkemizin en önemli otoyolu üzerinde bulunan Highway Alışveriş Merkezinde,  tanıtım ve rehberlik standı açarak üniversitemizi, kurucusu büyük hayırsever İzzet Baysal’ı ve tabiatın kalbi Bolu’yu üniversite öğrencisi adayı gençler ve ailelerine tanıtıyor.

    Türkiye’nin iki metropolü olan Ankara ve İstanbul arasında doğal güzelliklerle çevrili, ülkemizin en seçkin üniversitelerinden olan BAİBÜ; 16 fakülte, 4 enstitü, 2 yüksekokul, 8 meslek yüksekokulu ve 15 araştırma merkeziyle yaklaşık 33.000 öğrencisine kaliteli yükseköğretim ortamı sunarken aday gençleri bu başarıya ortak olmaya davet ediyor.

    Büyük ilgi gören tanıtım ve rehberlik standı hafta sonuna kadar açık kalacak.