TÜBİTAK 1001 Proje Başvuruları 3 Temmuz’da Sona Eriyor

  TÜBİTAK-1001 Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı 2020 yılı 1. dönem başvuruları 3 Temmuz 2020 tarihine kadar devam ediyor.

  Proje başvuruları TÜBİTAK Proje Başvuru Sistemi (PBS) ardeb-pbs.tubitak.gov.tr üzerinden yapılmaktadır. Başvuruda bulunacak akademisyenlerimizin sistem üzerindeki güncellenmiş form ile başvurularını yapmaları konusunda dikkat etmeleri gerekmektedir. Uygulanan yeniliklerin ayrıntılı bilgisine https://www.tubitak.gov.tr/tr/duyuru/ardeb-programlarina-basvuru-sureci-kolaylasti adresinden ulaşılabilmektedir.

  Adaylar için ARDEB programlarına başvuru süreci kolaylaştırılarak, fikri mülkiyet hak sahipliği, etik kurul izin belgesi, yasal izin belgesi vb. belgeler başvuru esnasında istenmeyecek, projenin desteklenmesi durumunda, verilen süre içerisinde TÜBİTAK’a iletilecektir.

  Başvuruda bulunacak akademisyenlerimize başvuru öncesi son kontrol talebi ve diğer soruları için üniversitemiz dahili 1106 nolu telefondan yada Bilimsel Araştırmalar Proje Koordinasyon Birimi Proje Destek Ofisi (PDO) Koordinatörlüğü www.pdo.ibu.edu.tr üzerinden bilgi ve destek verilmektedir.

  Önceki İçerikBAİBÜ’de Üretilen Organik Mantarların Hasadı Başladı
  Sonraki İçerikÖğretim Elemanı İlanı Ön Değerlendirme Sonuçları