TÖMER’den Vali Kılıç’a Ziyaret

  Üniversitemiz Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi yöneticileri ve öğrenim gören uluslararası öğrenciler Bolu Valisi Erkan Kılıç’ı ziyaret ettiler.

  Valilik Abant Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarete Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (TÖMER) Müdürü Doç. Dr. Mustafa Kundakçı ile TÖMER öğretim görevlileri Ferhat İmer, Umut Erdoğan, Oğuzhan Yıldırım, Salih Turan ve TÖMER’de öğrenim gören yirmi uluslararası öğrenci, Bolu Valisi Erkan Kılıç’ı makamında ziyaret ederek Bolu Valiliğine atanmaları sebebiyle tebrik ettiler. TÖMER Müdürü Doç. Dr. Mustafa Kundakçı, Vali Kılıç’a TÖMER’in çalışmaları hakkında bilgi verdi.

  Bolu Valisi Erkan Kılıç misafirlerine hitabında; “Sizler bizim gönül coğrafyamızın gençlerisiniz ve Bolu’da misafirimizsiniz. Üniversitemizde aldığınız yüksek eğitim süresince ülkemiz ile olan gönül bağlarınız daha da kuvvetlenecek, mezun olarak ülkelerinize döndüğünüzde ise bizlerle olan iletişiminiz devam edecek.

  Sizler gibi kıymetli gençlerimizin Ülkemizi, Bolumuzu ve üniversitemizi tercih etmesinden dolayı büyük memnuniyet duydum. Bizi her zaman ziyaret edebilir, sıkıntılarınızı iletebilirsiniz. Hayatınızda ve derslerinizde başarılar diliyor, ailelerinize de selamlarımı iletiyorum” dedi.

  Ziyaret sonrasında Kundakçı, Vali Kılıç’a hediye takdiminde bulundu. Vali Kılıç nazik ziyaretlerinden dolayı uluslararası öğrencilere ve akademisyenlere teşekkür etti.

  Önceki İçerik“Devlet-Toplum İlişkisinin Dönüşümü ve 15 Temmuz” Konulu Konferans
  Sonraki İçerikDiş Hekimliği Fakültesi Mezuniyet Töreni