Rektör Alişarlı İzzet Baysal Vakfı ve Bolu Protokolünü Akşam Yemeğinde Ağırladı

    İzzet Baysal Şükran Günleri kapsamında Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Alişarlı, İzzet Baysal Vakfı Yönetim Kurulu ve Mütevelli Heyeti üyeleri ile Bolu Protokolü onurlarına düzenlenen akşam yemeğinde ağırladı.

    Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sosyal Tesislerinde verilen yemekte Prof.Dr. Mustafa Alişarlı ve eşi Fatma Alişarlı konuklarını tek tek karşılarken yemeğe; Bolu Valisi Aydın Baruş ve eşi Nagehan Baruş, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal ve eşi Solmaz Baysal, Vakıf Yönetim Kurulu ve Mütevelli Heyet Üyeleri, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Türker Ateş, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Vahdettin Çiftçi, Prof. Dr. Erol Ayaz, Genel Sekreter Doç. Dr. Sameddin Gündüz, AİBÜ İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammed Güzel Kurdoğlu, il protokol üyeleri, Bolu Kent Konsey Üyeleri, Öğrenci Konseyi Başkanı Fatih Öztürk ve öğrenci temsilcileri katıldı.

    Yemekte protokol eşlerine Anneler günü dolayısıyla karanfil takdim edilirken Rektör Prof. Dr. Alişarlı yemekte yaptığı selamlama konuşmasında “Kıymetli protokolümüzü, İzzet Baysal Vakfı Başkanı ve değerli üyelerini Şükran Günleri vesilesiyle düzenlediğimiz akşam yemeğinde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Üç günlük yoğun bir programla merhum İzzet Baysal’ı andık. Kendisini bir kez daha rahmet ve minnetle yad ediyorum. Tüm misafirlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.”diye konuştu.

    Önceki İçerikİzzet Baysal Şükran Günleri’nde Öğretim Elemanları Sergisi
    Sonraki İçerikAİBÜ’de Anneler Günü Programı Düzenlendi