Öğretim Üyesi ve Öğretim Elemanı Alımı İlanı

  • Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, öncelikli alanlar ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığının “YÖK GELECEK PROJESİ” kapsamında “Kritik Teknoloji Alanları” öncelikli ve özellikli alan öğretim üyesi istihdamı çerçevesinde, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak koşuluyla öğretim üyesi alınacaktır.
  • Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri ile Üniversitemiz Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlamış olmak koşuluyla öğretim üyesi alınacaktır.
  • Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”in ilgili maddeleri uyarınca araştırma görevlisi alınacaktır.

  Başvuru Başlangıç Tarihi : 29.12.2020
  Son Başvuru Tarihi: 12.01.2021

  Başvuru Formları


  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı

  Önceki İçerik“106. Yılında Sarıkamış Harekatı” Çevrimiçi Konferans Düzenlendi
  Sonraki İçerikÜniversitemizin YÖKAK İzleme Değerlendirmesi Tamamlandı