Öğrencimiz Merve Nur Klasik Yay Kategorisinde Altın Madalya Kazandı

  Başarılı sporcumuz Merve Nur Erdoğan altın madalyaları topluyor. Spor Bilimleri Fakültesi öğrencimiz Merve Nur Eroğlu 5’inci İslami Dayanışma Oyunları’nda klasik yay açık sınıf kadınlar bireysel kategorisinde altın madalya kazanarak hem Ülkemizin hem de Üniversitemizin göğsümüzü kabartan bir başarıya daha imza attı.

  Spor Bilimleri Fakültesi öğrencimiz Merve Nur Eroğlu, Para Okçuluk Klasik Yay kategorisi final maçında İranlı Somayeh Rahimi GhahderIjani’yi 7-1 ile geçerek altın madalyayı kazandı. Yarışmanın üçüncülük maçında da Yağmur Şengül, Azerbaycanlı Azada Abdullayeva’yı 6-3 ile geçerek ülkemize bronz madalya kazandırdı.

  Rektör Alişarlı Başarılı Öğrencimizi Telefonla Arayarak Tebrik Etti

  Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı üst üste aldığı başarılı sonuçlarla gurur kaynağımız olan milli sporcu öğrencimiz Merve Nur Eroğlu’nu, madalya töreninden sonra telefon ile arayarak tebriklerini iletti, başarılarının devamını diledi.

  Merve Nur Eroğlu  Üst Üste Aldığı Başarılarıyla Gurur Kaynağımız Oldu

  Başarılı milli sporcu öğrencimiz 5’inci İslami Dayanışma Oyunları’nda üst üste madalya almaya devam ediyor. Merve Nur Eroğlu dün gerçekleşen Para Okçuluk Klasik Yay Karışık Takımı mücadelesinde de takım arkadaşı Yavuz Papağan ile İranlı takıma büyük üstünlük kurarak maçı 6-0 kazanmış takım olarak yine altın madalya almıştı.

   

  Önceki İçerikBAİBÜ’lü Öğrencimiz, Müze Kumbaram Araştırma Fonu Hibesine Hak Kazandı
  Sonraki İçerikRektör Alişarlı’dan Üniversitemize Yerleşen Öğrencilere “Tebrik ve Hoş Geldiniz” Mesajı