Microsoft Eğitim Çözümleri

  Değerli Öğrenci ve Öğretim Elemanlarımız,
  Üniversitemiz Microsoft Türkiye ile yıllık olarak Kampüs anlaşması yapmaktadır. Yapılan anlaşma kapsamında tüm personel ve öğrencilerimize sunulan imkan ve olanaklar bulunmaktadır. Bahse konu bu imkan ve olanakların aktifleştirilmesi, etkin ve verimli kullanılabilmesi için üniversitemize özel bir webinar planlanmıştır.
  20.12.2021 ve 21.12.2021 tarihlerinde gerçekleşecek webinarlara tüm öğrenci ve öğretim elemanlarımız davetlidir. Ekte afişlerini bulabileceğiniz etkinlerin katıl linkleri aşağıda da paylaşılmıştır.
  1- Microsoft Teams’i Etkin Kullanma: Bu etkinlikte pandemi dönemi ile birlikte kullanmaya başladığımız ve uzaktan eğitim yoluyla yürütülen derslerde kullanılan MS Teams uygulamasının eğitim-öğretim süreçlerinde daha etkin kullanımına yönelik konular anlatılacaktır. Etkinlik sunumu sonrasında soru-cevap bölümünde sizlerden gelen sorulara yanıt verilecektir.
  Etkinlik Tarihi: 20.12.2021 Saat: 14:00
  Katılım Bağlantısı: http://bit.ly/33pQTvkS
  2- Microsoft Azure (Yazılım ve Eğitim Kaynakları), Office 365 Lisansları, Microsoft Windows 10/11 Lisansları: Bu etkinlikte Microsoft Azure portalı üzerinden öğrenci ve öğretim elemanlarımızın erişebileceği ücretsiz eğitim video kaynakları, SQL Server, Windows Server, Hyper-V Server, Visual Studio vb. uygulama lisanları ve elektronik kitaplara erişim imkanları anlatılacaktır. Ayrıca MS Office 365 lisanslarınız, Microsoft Windows 10/11 yükseltme olanakları da paylaşılıyor olacaktır.
  Etkinlik Tarihi: 20.12.2021 Saat: 14:00
  Katılım Bağlantısı: http://bit.ly/33nAjnt

  Önceki İçerik“Bolu Özelinde Marka Kent Kavramı ve Markalaşmanın Kent Kimliği Açısından Önemi” Çevrimiçi Konferans
  Sonraki İçerikTaziye Mesajı (Şube Müdürü Zuhal DİNİZ’in Kayınvalidesinin Vefatı)