Kristal Baret Ödülü Alan Proje Ekibinden Rektör Alişarlı’ya Ziyaret…

  Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin de içinde olduğu protokol kapsamında yapılan İş Güvenliği Eğitim Konteyneri (DOJO ALANI) projesi, Türkiye’de ilk ve örnek model olması nedeniyle İş Sağlığı ve Güvenliği alanında en prestijli ödüllerden biri olarak tanımlanan Kristal Baret Ödülü’ne layık görüldü.

  Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve Bolu Belediyesi tarafından imzalanan protokol kapsamında, geçtiğimiz yıl Uluslararası Güvenli Okullar, Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Sempozyumu düzenlendi ve İş Güvenliği Eğitim Konteyneri yapıldı. Geçtiğimiz Mayıs ayından bu yana 2000’den fazla öğrenci konteynerde iş güvenliği eğitimi aldı.

  İş Güvenliği Eğitim Konteyneri (DOJO ALANI) projesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen Kristal Baret Ödülü’nü almaya hak kazandı.

  Proje kapsamında ödül alan ekipten Bolu İl Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Kunuk, Milli Eğitim İş Sağlığı ve Güvenliği Birim Koordinatörü Sema Kara ve Bolu Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Öğr. Gör. Hacer Alpteker, Rektör Prof. Dr. Mustafa Alişarlı’yı makamında ziyaret ederek, projeye verdiği destek ve sağladığı katkılardan ötürü kendisine teşekkür ettiler.

  Rektör Alişarlı da araştırma-geliştirme projelerine üniversite olarak her zaman destek vermeyi sürdüreceklerini ifade ederek, Kristal Baret Ödülü’nü almaya hak kazanan ekibi tebrik etti, başarılarının devamını diledi.

  Önceki İçerikAkademik Personel İlanı – Düzeltme
  Sonraki İçerikBaşsağlığı Mesajı